Аудит роботи відділів
Ми аналізуємо роботу Ваших відділів та надаємо рекомендації - що конкретно потрібно зробити, щоб покращити ефективність та результативність співробітників для розвитку бізнесу.
Ви не можете щось покращити, поки не визнаєте того, що щось не працює.

Тоні Роббінс
Що відбувається в компаніях?
Від того, як взаємодіють між собою люди та відділи, залежить успіх компанії. Коли в команді працює 3 людини, все дуже просто - кожна виконує велику кількість різних функцій, всі бачать результати один одного та все є зрозумілим. Коли компанія набирає оберти та з'являється все більше і більше функцій, як наслідок і людей - працювати так, як раніше вже не можливо. І чим швидше збільшується компанія, тим швидше потрібно вводити чітку структуру, формалізувати зону відповідальності та функції людей і відділів, прописувати взаємодію та будувати бізнес процеси.

Коли Ви вже не маєте можливості ставити задачі та здійснювати контроль сидячи з всіма співробітниками за одним столом - потрібні зміни, потрібна систематизація бізнесу.
Як це вирішити?
Етап структуризації неминучий і всі успішні компанії через нього пройшли. Потрібні чіткі цифри та вимірювані показники на всіх рівнях менеджменту для того, щоб рухатися вперед та розвиватися. Розуміння того, хто чим займається на робочих місцях та як оцінити їхній вклад в роботу компанії є обов'язковим. Окрім того, це інформація, та якій має грунтуватися заробітна плата кожного співробіника.
Що потрібно робити?
Ми розуміємо, які є інструменти для структуризації бізнесу, маємо практичний досвід формування структури компанії, налагодження взаємодії між співробітниками та відділами. Знаємо, яка заробітна плата буде найкраще впливати на продуктивність людей та розвиток бізнесу. Для того, щоб застосувати наші знання та досівд, ми детально вивчаємо Вашу компанію, спілкуємося з необхвдними співробітниками та пропонуємо найкраще рішення для Вас.
Коли потрібно звертатися до нас
  • Ви розумієте, що час змінити систему оплати праці для своїх співробітників
  • Ви хочете чітко розуміти функціональні обов'язки своєї команди
  • Ви плануєте змінювати структуру компанії та додавати/розширювати підрозділи
  • Вам здається, що взаємодію між відділами можна оптимізувати
Як ми підходимо до надання послуги "аудит роботу відділів"
За допомогою аудиту роботи відділів у Вас буде чітке розуміння того, що відбувається в компанії та як це можна покращити для росту бізнесу.
Аудит роботи відділів