Цікава робота чи хороша заробітна плата?
Чи може робота бути цікавою та приносити хороший заробіток одночасно?
Чи можливо любити свою роботу?
Чи знаєте Ви таких людей, які прокидаються і з задоволенням йдуть в офіс?

Деяким з них дуже пощастило і вони обрали цікаву роботу, розвивалися в своїй сфері і почали заробляти хороші гроші. Таким чином, гроші були наслідком того, що вони робили з задоволенням.

Деякі люди роблять свою роботу цікавою самі. Вони знаходять, що можна покращити, що оптимізувати, що зробити інакше, вивчають нову інформацію, розвиваються, читають статті та книги в своїй сфері та ходять на курси/тренінги.

Деякі люди змінили свою сферу діяльності. Вони не побоялися та ризикнули. І їм це вдалося - вони самі створили для себе цікаву сферу та професію. Вони повірили в себе, склали план та рухалися за тим, що подобається.

Деякі люди відкрили власні компанії або запустили свої проекти. І своя справа стала для них настільки цікавою, що вони готові займатися нею 24 години на добу і без вихідних.

Всіх цих людей об'єднує те, що вони взяли на себе відповідальність і вирішили робити те, що їм подобається. Вони вирішили розвиватися і рухатися вперед. Адже ми відчуваємо себе задоволеними та щасливими, коли зростають наші навички і з'являються склідніші задачі.

Тож, якщо Ви зараз думаєте, що Ваша робота вже не приносить того задоволення, що раніше - подумайте чи дійсно Ви хочете змінювати роботу чи сферу. Можливо, Вам потрібні нові навички та знання, більше відповідальності та нових обов'язків. А, можливо, вам просто потрібно поїхати на 2 тижні з міста та перезавантажитись. Та можливо й те, що Вам давно слід міняти роботу або й сферу діяльності. Чи створювати власний проект або компанію.
«В більшості випадків, люди обирають стабільність. Саме це заважає зміні діяльності, якщо Ваша не приносить задоволення. Люди вибирають не цікаву роботу і страждають від цього.»
Катерина Вольська
CEO
Що важливіше - гроші чи цікава робота?
Гроші - це наслідок.
Який з'являється тоді, коли ми працюємо на 100%. Саме на 100%!

Люди, які обирають тиху спокійну роботу не заробляють великі гроші. Гроші є там, де не зручно, де треба виходити з власної зони комфорту, де є нові контакти та нові знання, де є розвиток та виклики.

Людині дуже не хочеться робити щось нове. Бо це не безпечно для нашого мозку. А він відповідає за те, щоб ми були захищені та все в нас було стабільно і передбачувано. Тому нам і важко наважитися на щось нове. Це загрожує нашій зоні комфорту. А розвиток знаходиться тільки за її межами!
Гроші люблять рух. Для того, щоб мати нові результати, треба робити нові дії. Те, шо Ви вмієте вже привело Вас туди, де Ви є зараз. Хочете більшого, робіть більше!