Пошук персоналу
Ми здійснюємо пошук і підбір персоналу та формуємо ефективні команди для Вашого бізнесу.
Все, чим ми є, – це наші ідеї і наші люди. Вставати зранку і йти на роботу нас змушують лише розумні колеги. Я завжди вважав, що правильний підбір співробітників – це запорука успіху в будь-яких справах
Стів Джобс
Чому рівень персоналу настільки важливий?
Успішні компанії є успішними не через назву на папері, а тому що там працюють найкращі люди. Вони знаходяться на своїх місцях, з цікавістю та задоволенням виконують свою роботу і цим привносять цінність. Саме люди є найціннішим ресурсом лідерів галузей. Вміння сформувати таку команду є першочерговою задачею на шляху до успіху та росту бізнесу.
Напевно усі про це чули і знають наскільки важливу роль відіграють люди, які працюють в компанії, але на практиці далеко не кожен власник чи керівник у бізнесі в змозі правильно сформувати ефективну команду для себе. В результаті вони шукають відповідей ззовні в поганому ринку, агресивних конкурентах, ситуації в країні і т.д., і не здогадуються, що часто відповідь можна знайти всередині компанії – в правильно сформованій ефективній команді.
Чому потрібно ретельно вибирати людей?
Всі успішні компанії проходять через цей складний етап – формування та становлення команди. Головною задачею на даному етапі є чітке розуміння того, хто потрібен в команді та яку роль він буде виконувати. Вибирати найкращих людей для своєї компанії – це мистецтво. Часто натрапивши на хорошого кандидата компанії приймають їх в штат не маючи відкритої вакансії.
Як ми підходимо до пошуку співробітників?
Ми уважно підходимо до розуміння того, яка команда вам потрібна і ретельно вивчаємо задачі і виклики, які стоять перед вами. Наш досвід в підборі персоналу і коучингу допоможе вам краще сформувати свою потребу і розібратися, які люди Вам потрібні на даному етапі.
Коли потрібно звертатися до нас

  • Ви відчуваєте, що вам потрібно розширення команди
  • Ви не маєте внутрішнього рекрутера і хочете організувати пошук співробітників
  • Ви маєте внутрішнього рекрутера, але потрібне швидке розширення команди
  • Вам потрібен експертний відбір співробітників
  • Ви не можете закрити свої вакансії вже декілька місяців
  • Ви хочете бачити людей іншого рівня в своїй команді
Пошук персоналу