Навчання і тренінги
Ми проводимо навчання ваших співробітників в темах внутрішньої комунікації в компанії та зовнішньої комунікації з клієнтом. Працюємо з командами лінійних співробітників та управлінців.
Співробітники, які відчувають, що керівництво піклується про них не тільки як про підлеглих, а й як про особистість, більш продуктивні, задоволені і краще реалізують себе. Задоволений співробітник – задоволений клієнт і великий прибуток.
Енн Малкахі, колишній директор компанії Xerox
Навіщо розвивати співробітників?
Не секрет, що потрібно займатися розвитком як співробіників, так і керівників. Нас не вчили в школі та університетах soft skills, нас не вчили ефективно взаємодіяти з колегами та клієнтами та не давали практичних знань з управління людьми. Ми здобували та розвивали ці навички самостійно, десь переймали досвід, десь вчилися на курсах і тому, взаємодіємо з іншими, організовуємо себе, своїх співробітників та свій час так, як вміємо. Все це привело нас в точку А - теперішній момент. І завдяки цьому ми маємо певні результати. Якщо нам потрібні нові результати, нам потрібно розвивати свої навички та навички наших людей.

Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники працювали ефективніше, розвивалися, досягали нових результатів, продавали більше - їх потрібно цьому вчити. Компанії-лідери всіх галузей витрачають значну частину часу та ресурсів на розвиток своїх людей. Вони не бояться, що навчать їх, а вони підуть. Вони роблять найкраще з того, що можуть дати і мають найефективніших та найвмотивованіших людей в своїх командах. А це і робить їх лідерами!
Як це зробити?
Існує велика кількість тренінгових компаній, тренерів, коучів та людей, які займаються розвитком співробітників. Нам пощастило жити в час, коли навчання є доступним як offline, так і online. Маючи бажання, ми можемо здобути будь-які навички. Це доступно і для компаній, тому ви дійсно можете змінити та розвинути бізнес за допомогою навчання.
Наше рішення
Ми маємо практичний досвід в тих темах, по яких проводимо навчання. Ми вважаємо це важливим критерієм вибору тренінгової компанії, оскільки практичний досвід та реальні кейси мають більше користі ніж теоретичні знання.
Наші тренери мають міжнародні сертифікати та досвід від 5-ти років на позиціях бізнес-тренерів в міжнародних компаніях.
Ми вивчаємо Ваш запит на проведення тренінгу, знайомимося з командою учасників, пропонуємо найкращий формат навчання для вас та розробляємо програму тренінгу. Надаємо навчання в різних форматах - від 4 годинних майстер класів до 2 денних тренінгів.

Тренінг складається з 3 частин:
1. Передтренінг - індивідуальна робота з майбутніми учасниками тренінгу, аналіз теперішніх навичок співробітників для розробки максимально ефективної, цікавої та корисної програми тренінгу
2. Тренінг - проведення навчання в вибраному форматі по узгодженій програмі
3. Посттренінг - індивідуальна робота з учасниками тренінгу, контроль проміжних етапів в досягненні поставлених цілей за допомогою коучингових інструментів
Коли варто звертатися до нас
Коли варто звернути увагу на навчання співробітників та керівників, коли компанія набирає оберти та стрімко розвивається. Коли з'являються нові посади, нові відділи і потрібно змінювати інструменти контролю та управління.
Коли Ви хочете зробити роботу відділу більш структурованою та ефективною.
Коли Ви плануєте розвиток бізнесу.
Коли Вам хочеться додати співробітникам мотивації та цілеспрямованості або конкретних навичок.
Коли Ваші співробітники хочуть відвідувати тренінги та розвиватися.
Коли Ви точно розумієте, що час проводити систематичне навчання для своєї команди.
Теми тренінгів
Ви можете вибрати тему тренінгу, ми адаптуємо її під вашу компанію, галузь та специфіку бізнесу і проведемо навчання
В яких темах ми експерти
  • Sales Structure - основні етапи відділу продажів
  • Time Management - організація себе та свого часу
  • Welcome program - адаптація співробітників
  • HR upgrade - налагодження роботу HR відділу
  • Management skills - організація роботи відділу для керівників
  • Team Building - об'єднання та укріплення команди
  • Coach-manager - коучингові інструменти в управлінні
  • Life skills - soft skills для співробітників
Навчання і тренінги